Šíření povinného očkování.

Aniž bychom chtěli být depresivní, je nutno říčt, že jasně existuje konkrétní zosnovaný tlak na zajištění toho, že v blízké budoucnosti bude očkování pro každého povinné. Ne jen pracovníci ve zdravotnictví, ne jen školáci. Včeličky čekají každého, líbí nelíbí. Organizace The American Medical Association (čtěme Rockefeller) se nyní vložila do debaty, hlasujíc nejen proti osobním výjimkám, ale také za „mobilizaci organizace“, aby přesvědčila státní vlády USA ke krácení zdravotnických práv po celé zemi.

Časopis Mother Jones:
Na výroční schůzi skupiny v Chicagu členové hlasovali pro mobilizaci organizace za účelem přesvědčit státní zákonodárce k eliminování mimo-medických odůvodnění k výjimkám, jako náboženství, která se používají k obejití stěžejních očkování proti spalničkám, černému kašli aj. „Jak je patrno z nedávného vypuknutí spalniček v Disneylandu, ochrana zdraví společnosti v dnešní mobilní populaci vyžaduje, aby zákonodárci nepovolili jednotlivcům vyhnout se očkování čistě z důvodů osobních preferencí či výhod, “ řekla členka rady Patrice Harris, podle časopisu Forbes. „Když jsou lidé očkovaní, pomáhají také prevenci proti rozšíření na druhé.“
Článek dále zmiňuje to, že v Disneylandu dostalo spalničky v minulém prosinci 117 lidí.
Jo, ….no a?
Již se nezmiňuje, že toto číslo je přibližně z 16 milionů lidí, kteří navštíví Disneyland ročně (či 0,0007% návštěvníků parku), a že z těchto 117 lidí nikdo na spalničky nezemřel.
Kalifornský návrh zákona o povinném očkování právě prošel zdravotním výborem na své cestě k plnému shromáždění pro konečné odhlasování. Jak píše Lily Dane z komunity The Daily Sheeple:“U očkování už dále nepovolí výjimky pro náboženské či osobní filisofické přesvědčení, pokud toto projde plným shromážděním.“ Toto totalitní opatření není omezené jen pro děti veřejných škol, nýbrž platí i pro soukromé kalifornské školy. Pouze dva další státy USA – Západní Virginia a Mississippi – mají takové přísné zákony o očkování.
Ale hodně lidí se domnívá, že prosadí-li se jednou v Kalifornii toto kladivo na svobodu, způsobí to domino efekt medické tyranie po celých Spojených státech.
Není tyranie vhodné slovo? Co takhle medický fašismus?
Pojďme si zde nalít čistého vína.
Vakcíny, zvláště ty pediatrické, jsou průmysl miliard dolarů. Celá záležitost dle odhadů dosáhne 18 miliard dolarů do roku 2020. Je zde ve hře příliš mnoho peněz, aby se sazby vakcín nechaly nadále padat, jak tomu bylo v posledních letech.
To je proto, že mnoho rodičů začíná vakcíny zpochybňovat v souvislosti s faktem, že země s nejagresivnějším očkovacím programem na světě zdaleka není zemí nejzdravější co do úmrtnosti dětí, jak do pěti let, tak obecně.
V USA rovněž raketově stoupá autismus. Někdo sice rád argumentuje tím že tato souvislost se nerovná příčině v rámci celé debaty o vakcínách a autismu, berouc v úvahu jednak to, že Centrum prevence a kontroly onemocnění jedinkrát nevytvořilo nejzákladnější studii porovnávající výskyt autismu u očkovaných a neočkovaných dětí, a dále fakt, že vláda od roku 1989 vyplatila nějaké 3 miliardy dolarů Američanům postiženým vakcínou. Ale stále více rodičů se raději vzdá potenciálního nevratného poškození mozku svého dítěte a postoupí riziko nakažení neštovicemi či spalničkami, což před příchodem drahých vakcín a PR bylo magicky méně smrtelné, než jak je dnes vyobrazeno farmaceutickým lobby a běžnými médii.
Kromě toho imunita stáda – předpokládaná logika stojící za odebíráním medické svobody lidem co se týká vakcín – je už zcela vyvrácena.

Podtrženo a sečteno, Amerika již není zemí svobody. Američané jsou zbavováni práv při každé příležitosti.

Třetí novela (Third Amendment, 1792) je v podstatě mrtvá. Navíc Obamova vláda osnovala povinná očkování dospělých rovněž. Záměry nového vládního plánu očkování dospělých (National Adult Immunization Plan) zahrnují propagandu pro „zvýšení poptávky po očkování dospělých.“ Strategie na této frontě zahrnují šíření poplašných zpráv a mediální hon na čarodejnice, jako nedávná epidemie spalniček.
V samotném Texasu bylo podáno 9 návrhů novely v duchu medické totality, které zbavují lidi možnosti uvědomělé volby vakcín. To zahrnuje zápis každého občana do očkovací databáze, aby se tomu nikdo nemohl vyhnout (prozatím je to dobrovolné).
Vezmeme-li v potaz, že Obamacare bylo vytvořeno za zavřenými dveřmi tajnou dohodou velkých podniků, speciálních zájmů a vlády, a když jsou v sázce doslova biliony dolarů, není potřeba brát křišťálovou kouli, abychom nejen viděli, kde se bere všechen medický fašismus a zbavování pacienta práv, ale i kam se tím míří.

Zdroj: http://www.activistpost.com/2015/06/mandatory-vaccinations-are-coming.htm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *